دسته‌بندی نشده

مسیر پروازی مشهد – دوشنبه برقرار شد


پروازهای منظم مسافری میان مشهد و دوشنبه، پایتخت کشور تاجیکستان، توسط شرکت هواپیمایی تاجیک ایر آغاز شد.

محمدباقر قاسم‌زاده، مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی، با اعلام خبر برقراری پرواز دوشنبه – مشهد – دوشنبه گفت:

این پرواز روزهای سه‌شنبه و جمعه هر هفته با استفاده از هواپیمای بویینگ ۷۶۷ در مسیر رفت و برگشت مشهد – دوشنبه توسط تاجیک ایر انجام می‌شود.

قاسم‌زاده در ادامه افزود:

پیش از این در خرداد ماه گذشته پروازهای مشهد – دوشنبه از سوی شرکت هواپیمایی وارش نیز برقرار شده بود.

البته پیش‌تر دو شرکت هواپیمایی آسمان و تاجیک ایر در مسیر رفت و برگشت مشهد – دوشنبه و همچنین، تهران – دوشنبه برنامه پرواز مسافری داشتند که از سال گذشته متوقف شده بود؛ لذا مسافرانی که قصد رفت و آمد بین ایران و تاجیکستان را داشتند، مجبور به سفر از مسیر غیرمستقیم و از طریق کشورهای ثالث بودند که علاوه بر افزایش هزینه، موجب طولانی شدن زمان سفر می‌‌شد.

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد، دومین فرودگاه پر رفت‌ و آمد ایران بعد از فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و بالاتر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی است و از نظر تعداد پروازهای ورودی و خروجی روزانه، جایگاه نخست را در سطح کشور به خود اختصاص داده است. در این راستا، بیش از ۱۴ شرکت داخلی و ۱۶ شرکت خارجی به فرودگاه بین‌المللی مشهد پرواز دارند و ظرفیت این فرودگاه سالانه حدود هشت میلیون مسافر داخلی و خارجی است و هر ساله بیش از ۲۷ هزار زائر حج تمتع و ۲۰۸ هزار زائر حج عمره را می‌پذیرد.

همیشه می‌توانید ازطریق موتور جستجوی پرواز کجارو بلیط ارزان هواپیما به مقصد مورد نظرتان را بیابید و به آسانی آن را از فروشنده‌های معتبر خریداری کنید.Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن